ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
Διαφήμιση
Αναζήτηση
Ειδήσεις
Σύνδεση χρήστη



05/12/2010 ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 95-58

Αξιολόγηση Χρήστη: / 0
ΧείριστοΆριστο 
Άλλη μια ήττα πρόσθεσε στο παθητικό της η ομάδα του Δρυμού. Αυτή τη φορά έχασε από τη σαφώς καλύτερη ομάδα της Κομοτηνής με σκορ 95-58.

 

Τα υπόλοιπα αποτελέσματα και η βαθμολογία του ομίλου έχουν ως εξής:

Μακεδονικός - Ελευθερούπολη 84-80
Γαλαξίας Αδένδρου - Ασβεστοχώρι 60-80
Ιωνικός Ιωνίας - Κένταυρος Καλ/τειας 69-62
Κομοτηνή - Δόξα Δρυμού 95-58
Πολύγυρος - Τιτάνες Δράμας 50-64
ΧΑΝΘ - Χαλκηδόνα 48-63
Ανατόλια - Μαντουλίδης 88-75

Μακεδονικός - Ελευθερούπολη 84-80
Διαιτητές
: Καλούτσας - Αγορογιάννης.
Τα δεκάλεπτα: 19-16, 44-36, 61-49, 84-80.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Αμοιρίδης): Χρηστίδης 16 (3), Αγγελάκης 12 (1), Κεραμιδάς 2, Τζουβάρας 5 (1), Στυλιανού 18 (2), Παπαθανασίου 12, Λάφης 2, Ανεστάκης, Πατρίκης 17 (1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ (Καγιάογλου): Δενδρινός 18 (4), Στεφανίδης 11 (1), Παυλίδης 2, Κάτσικας, Σιδηρόπουλος 15 (1), Κουμλέλης 12, Λαϊδης, Καρατσομπάνης 10, Ζαρωτιάδης 12.

Γαλαξίας Αδένδρου - Ασβεστοχώρι 60-80
Διαιτητές
: Θεοδώρου - Σιταρίδης.
Τα δεκάλεπτα: 16-11, 30-34, 50-54, 60-80.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ (Πολίτης): Βλάχος 1, Τσάικος 12 (2), Νικολαΐδης 10 (1), Παπαδημητρίου 9 (1), Κραμπής 9 (1), Καλπακτσής 12, Γκαράκης 5 (1), Γιαννάκαρος, Πλατανίτης.
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ (Θωμαΐδης): Πάντος, Ευθυμιάδης 10 (2), Κανόπουλος, Βασταρούχας 4, Βορνίτης 7, Καλούτσικος 9 (1), Τάνης, Δανάκης 6 (1), Τριφτανίδης 6, Αρβανιτάκης.

Ιωνικός Ιωνίας - Κένταυρος Καλ/τειας 69-62
Διαιτητές
: Φακίτσας - Πιτσίλκας Β.
Τα δεκάλεπτα: 22-23, 37-35, 53-47, 69-62.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ (Τουλούμης): Μανουσάκης 18 (2), Μαραπίδης 12 (2), Παναγιώτου 4, Μπατάκος 2, Τολιόπουλος 2, Αγγελίδης 2, Μυλωνίδης 13 (2), Ματζούνης, Τουλούμης, Αρναούτογλου, Γουνιώτης 15, Σαλαπασίδης.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ (Καραμουσαλίδης): Κοτσάκης, Τολιόπουλος 15 (2), Μωυσιάδης, Γλιάς 2, Κλωνάρας 4 , Δημητρίου, Τσέλιος 9 (1), Καραμανλίδης, Νικολούδης, Δελημπαλτίδης 16, Μπογδαμπεΐδης, Ευαγγελινός 16 (4).

Κομοτηνή - Δόξα Δρυμού 95-58
Διαιτητές
: Παπαδημητρίου, Τσουμακίδης.
Τα δεκάλεπτα: 20-19, 42-30, 70-53, 95-58.
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Καμαράκης): Μακρής, Χατζημενέτογλου, Παπαγεωργίου 5 (1), Γεωργαντάς 11 (1), Νίκης 6 (2), Ντίνας 13 (2), Κουτσοβασίλης 20 (5), Σταμπουλής 20 (1), Μήτσου, Δελή Χασάν 9 (2), Χαλίλ Καζίρ 11.
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ (Γκένογλου): Κυπραίος 2, Καϊκλής 15 (4), , Τριανταφύλλου 4, Γερογιάννης, Ηλιάδης 20 (5), Λήτας 2, Κατεμίδης 7 (1), Γκότσης 7, Τσώκας.

Πολύγυρος - Τιτάνες Δράμας 50-64
Διαιτητές
: Τζιβελεκίδου - Τριανταφυλλίδης.
Τα δεκάλεπτα: 15-15, 25-30, 45-35, 50-64.
ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ (Μπούμπας): Τσιάρας 6, Λάζογλου 3, Τσιούντος 21 (1), Παπασαραφιανός 4, Στιβαχτάρης, Κουγιώτης 8, Παπαγεωργίου 1, Αρβανίτης, Καλτσίδης 2, Σοβατζής 3, Βλάχος 2.
ΤΙΤΑΝΕΣ (Μπέσας): Μουσίκας, Μανιώτης 9, Παπαδόπουλος 7, Μελισαρίδης Σ. 11, Μούκας 3, Καραϊσκάκης, Τουσουνίδης 11, Φασουλάς 2, Εξουζίδης 9. Μελισαρίδης Λ. 8, Βογιατζάκης 4.

ΧΑΝΘ - Χαλκηδόνα 48-63
Διαιτητές
: Πολυχρονιάδης - Μανιός.
Τα δεκάλεπτα: 19-19, 27-38, 37-53, 48-63.
ΧΑΝΘ (Κόρφας): Αμπατζάς 6, Νικολαΐδης 13 (1), Γαλανός, Πετρίδης 2, Τασιούλας 3, Αγραφιώτης, Κυριαζίδης, Σουρβατζής 7 (1), Ξουρίδας, Νεοφύτου 2, Κότσανος 13, Κυρατζής.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (Γεροφώτης): Παπαδόπουλος 7 (1), Βασιλειάδης 18, Κλουτζός 19 (4), Συντρίδης 3, Αρνίδης, Σιώμος 6, Μάντζος 2, Σιατατίδης, Τσαμασλίδης 6, Τσαλώνης 2. 9 (1), Λέντης 11 (3), Βογιατζής 16 (2).

Ανατόλια - Μαντουλίδης 88-75
Διαιτητές
: Σιμητόπουλος - Τζίμα.
Τα δεκάλεπτα: 24-14, 46-22, 73-36, 88-75.
ΑΝΑΤΟΛΙΑ (Τσούρμας): Βαλεργάκης 6, Παυλέας 19, Μόσχου 16 (4), Παπασωτηρίου, Κεκές 4, Βλαχοδήμος, Κοεμτζόγλου 12 (1), Μουτσιαράς 15 (1), Τσιάτσιος 1, Τουρσουτζιάν, Χατζίδης 9 (1).
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (Νικολαΐδης - Κοκκινόπουλος): Τόζιος 2, Ζεϊμπέκης 9 (1), Ιωακειμίδης 4, Τράντας 8, Δελληγιώργης 3 (1), Χρυσόπουλος 45 (4), Γεωργάκης, Ελευθερίου, Καμπούρης 2, Βελισαρίου, Σιολόγκας, Δαβάνης 2.

Η βαθμολογία
(Σε 7 αγώνες): Ανατόλια 13, Χαλκηδόνα 13, Ελευθερούπολη 12, Κένταυρος Καλ. 12, Κομοτηνή 11, Μαντουλίδης 11, Ιωνικός Ιωνίας 11, Ασβεστοχώρι 10, Τιτάνες Δράμας 10, ΧΑΝΘ 10, Πολύγυρος 8, Δόξα Δρυμού 8, Γαλαξίας Αδ. 7.

Η επόμενη αγωνιστική (8η, 12/12): Ασβεστοχώρι - Μακεδονικός, Κένταυρος Καλ/τειας - Γαλαξίας Αδ., Δόξα Δρυμού - Ιωνικός Ιωνίας, Κομοτηνή - Πολύγυρος, Ελευθερούπολη - ΧΑΝΘ, Χαλκηδόνα - Ανατόλια, Μαντουλίδης - Τιτάνες Δράμας.

 
Διαφήμιση
ΧΡΥΣΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Ψηφίστε
Ποια είναι η άποψή σας για το web site της ομάδας;
 
Χορηγός
Διαφήμιση
Επισκέπτες
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα160
mod_vvisit_counterΕχθές86
mod_vvisit_counterΤρέχουσα εβδομάδα785
mod_vvisit_counterΠροηγούμενη εβδομάδα524
mod_vvisit_counterΤρέχων μήνας2775
mod_vvisit_counterΠροηγούμενος μήνας3054
mod_vvisit_counterΌλα179625

We have: 54 guests online
Your IP: 54.81.0.22
 , 
Εμφανίσεις Περιεχομένου : 116404